Biznes

Balony lateksowe – Oryginalna reklama firmy lub wydarzenia

balony-lateksowe

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, na świecie w dalszym ciągu mnóstwo osób stroni od Internetu. To wyjątkowo ważna informacja dla przedsiębiorców – wszak dobrze jest wiedzieć, że modna dziś reklama digitalowa nie zawsze ma szansę dotrzeć do potencjalnych klientów. Co zatem robić, gdy grupą docelową naszej firmy są, na przykład, osoby starsze? Odpowiedź jest prosta – należy zainwestować w reklamę zewnętrzną! Z pomocą przychodzą nam balony lateksowe, które, w niektórych sytuacjach, mogą być doskonałym nośnikiem informacji. Czym zatem są omawiane przez nas produkty i jakie są ich podstawowe zalety? Jak znaleźć drukarnię, która zrealizuje nasze nawet najbardziej skomplikowane wizje? Na co zwrócić szczególną uwagę przy tworzeniu projektu? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w poniższym artykule. Zainteresowany? Świetnie! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury.

Balony lateksowe – Wyróżnij się na tle konkurencji

Balon, jaki jest, każdy widzi. Zacznijmy zatem od początku, a więc od wyjaśnienia, czym właściwie są balony lateksowe. To niepozorne produkty, które mogą zarówno umilić wszelkie imprezy towarzyskie (na przykład urodziny lub imieniny), jak i stanowić doskonałe narzędzie marketingowe. To proste i oryginalne gadżety, które świetnie sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju eventów plenerowych – właśnie dlatego uznawane są za bardzo dobrą alternatywę dla ulotek. Jeśli zatem chcesz reklamować swoje usługi na koncercie w parku, na pikniku, zjeździe lub zlocie – to doskonała opcja dla Ciebie! Szeroką gamę owych produktów znajdziesz na stronie drukarni wielkoformatowej Luxpol: https://grupaluxpol.pl/balony-lateksowe-sitodruk.

Promuj swoje produkty w subtelny sposób

Podstawową zaletą inwestycji w balony lateksowe jest, oczywiście, subtelność przekazu. Odbiorcy reklam digitalowych przyzwyczaili się już do tego, że promocje telewizyjne i internetowe często bywają irytujące – wszak nierzadko są one przesadnie głośne lub, nazwijmy rzecz po imieniu, natrętne. Zdarza się bowiem, że banery wyskakują w oknie przeglądarki właśnie wtedy, gdy chcemy dotrzeć do interesującej nas treści artykułu. Sytuacje tego typu prowadzą do dokładnie odwrotnego skutku, niż pierwotnie zakładano – reklama, zamiast przyciągać uwagę potencjalnego klienta, wzbudza w nim negatywne emocje. To właśnie dlatego tak ważne jest, by zdać sobie sprawę z tego, że reklama zewnętrzna często stanowi znacznie lepsze rozwiązanie, niż przekaz digitalowy. Balony lateksowe nie bombardują odbiorców swoim przekazem – trafią jedynie do tych osób, które faktycznie są zainteresowane produktem.

Balony lateksowe – Realizuj swoje wizje

Subtelność przekazu nie jest jednak jedynym pozytywem, który wiąże się z zakupem balonów lateksowych – warto zwrócić uwagę także na mnogość możliwości, jakie oferują nam owe produkty! Balony lateksowe produkowane przez Grupę Luxpol dostępne są w pięciu rozmiarach (od 25 do 90 centymetrów) oraz szerokiej gamie kolorystycznej: kategoria pastel, metalik oraz crystal. Podgląd palety kolorystycznej znajdziesz na wskazanej powyżej stronie internetowej. Wracając jednak do meritum – dodatkową ciekawostką jest to, że na każdym balonie możesz zawrzeć aż osiem kolorów! To niewątpliwie daje Ci możliwość realizowania swoich nawet najbardziej skomplikowanych wizji. Pamiętaj jednak, że wybór większej liczby kolorów wpływa na dłuższy czas realizacji zamówienia:

  • 1 kolor – do 5/6 dni roboczych
  • 2 kolory – do 6/7 dni roboczych
  • 3 kolory i więcej – do 7/8 dni roboczych.

Stwórz przyjęcie marzeń

Jak wspominaliśmy wyżej, balony lateksowe są zarówno doskonałą formą reklamy, jak i gadżetem, który może ozdobić mieszkanie (lub dom, czy salę!) podczas każdej imprezy okolicznościowej. Żeby tego było mało, Grupa Luxpol posiada w swojej ofercie szereg gotowych propozycji zdobień – jeśli więc nie masz pomysłu, jakie balony mogłyby się sprawdzić podczas imprezy urodzinowej, możesz skorzystać z bazy standardowych zdobień okolicznościowych. To niewątpliwie ogromna oszczędność czasu i pewność, że dokonany przez Ciebie wybór będzie tym odpowiednim. Okazuje się bowiem, że wybór balonów na wydarzenie nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać…

Zwracaj uwagę na szczegóły

Podczas tworzenia projektów graficznych należy uwzględnić mnóstwo aspektów, na które w codziennym życiu nie zwracamy uwagi. Pierwszym z nich jest odpowiednia kolorystyka – warto pamiętać, że czarny napis na białym tle charakteryzuje się o wiele lepszą widocznością, niż czerwona czcionka umiejscowiona na różowym balonie. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na odpowiednią widoczność – mniej szczegółowe obrazki są znacznie lepszym pomysłem, niż skomplikowana grafika.

Jeśli zatem szukasz drukarni wielkoformatowej, która pomoże Ci w stworzeniu odpowiedniego projektu, a następnie dołoży wszelkich starań, by gadżet spełnił Twoje oczekiwania, właśnie ją znalazłeś! Jeszcze dziś odwiedź oficjalną stronę Grupy Luxpol i zapoznaj się ze szczegółową ofertą dotyczącą balonów lateksowych.