MotoryzacjaTurystyka

Polecamy ciekawe atrakcje w Polsce

Cudze chwalicie a swego nie znacie. Polskie przysłowie mówi prawdę. Bardzo wiele osób chwiali się, że byli w Tunezji, Ameryce, Na Bali i było tam pięknie i cudownie. Niewiele za to jest osób, które mogą powiedzieć, że u nas w Polsce jest pięknie. Zaprezentujemy Was trzy miejsca gdzie jest pięknie i gdzie wcale nie trzeba lecieć samolotem i nie będą to oczywiste miejsca.

Nasza Polska Narnia.

Narnia to magiczna kraina, gdzie w spokoju żyją sobie zwierzęta i magiczne stworzenia. Polską Narnią można nazwać Pojezierze Suwalskie. Zimą pełno tam śniegu i spokojnie można pojeździć na sankach czy nartach. Latem gdy doskwiera upał przyjemne ochłodzenie dadzą piękne i krystaliczne jeziora. Jeżeli lubicie zwiedzać to czeka tam na Was Klasztor Kamedulski na Wigrach, Bazylika w Sejnach. Nie zapomnijcie wstąpić do lokalnych restauracji i spróbować regionalnych przysmaków.

Rozrywka dla wszystkich.

Między Krakowem a Oświęcimiem powstał największy park rozrywki w Polsce Energylandia. Jest to miejsce gdzie znajdziecie kilkadziesiąt atrakcji dla całej rodziny. Jadąc tam musicie się przygotować na mnóstwo pozytywnych emocji. Doradzamy rozłożyć pobyt w parku rozrywki na dwa dni, gdyż tylko wtedy będziecie mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Magiczne Ogrody.

Jest to park tematyczny. Jego motywem przewodnim są wszystkie magiczne stworzenia z dobrze znanych bajek i baśni. Wszystkie te stworzenia ukryte są między drzewami, krzewami i kwiatami.  Jest to miejsce, gdzie cała rodzina będzie czuła się dobrze i każdy znajdzie tutaj spokój i dobrą zabawę.